قالیشویی و مبل شویی تهران

قالیشویی در شمال تهران

شستن فرش در خانه‌ها یکی از دغدغه های اصلی همه خانم ها در منزل به شمار می رود و اینکه چگونه فرش های خود را تمیز کنند نیز یکی دیگر از همین مشکلات است زیرا امروزه با فضاهای کوچک و آپارتمان نشینی امکان شستشوی فرش و موکت در منزل میسر نمی باشد و همچنین شستن فرش در منزل کار بسیار سخت و مشقت باری است که به دردسر مشکلات بعد آن نمی ارزد. راهکار ما برای شما عزیزان استفاده و کمک گرفتن از یک قالیشویی معتبر و منظم می باشد که فرش و قالی های خود را به این مرکز بسپارید. ما در قالیشویی تهران با دارا بودن دستگاه های تمام اتوماتیک و پیشرفته فرش های شما را مثل روز اول تمیز کرده و در کوتاهترین تحویل خواهیم داد. پس همین الان با ما تماس بگیرید.

سفارش آنلاین قالیشویی ولنجک
تخفیف مبل شویی و قالیشویی شرق تهران

چیزی تا پایان جشنواره تخفیف قالیشویی و مبل شویی در شمال تهران نمانده است.

همین الان سفارش خود را ثبت کنید.

ساعت
دقیقه
ثانیه
بهترین قالیشویی در جنوب تهران

بهترین قالیشویی در شمال تهران

قالیشویی تهران یکی از بهترین قالیشویی ها در استان تهران می باشد که با ارائه خدمات متنوع : شستشوی تخصصی فرش دستباف، بخارشویی، موکت شویی، مبل شویی تخصصی و تمیز کردن انواع خوشخواب توانسته خواسته های مشتریان محترم را به صورت کامل برطرف سازد.

این مجموعه قالیشویی در اکثر نقاط تهران فعالیت میکند و دارای شعبه می باشد. یکی از همین شعبات، قالیشویی در شمال می باشد. اگر شما عزیزان در این منطقه زندگی میکنید میتوانید با شماره های زیر تماس بگیرید تا در اسرع وقت همکاران ما برای جمع آوری فرش های شما اقدام کنند.


بهترین قالیشویی در شمال تهران


قالیشویی ارزان در شمال تهران

با اینکه تعداد زیادی قالیشویی در کلانشهر تهران وجود دارد دانستن این نکته بسیار مهم و ضروری است که آیا خدمات قابل قبولی که رضایت مشتریان را در پی داشته باشد را هم ارائه می دهند یا خیر. قالیشویی تهران یکی از بهترین و متعهد ترین قالیشویی ها در تهران می باشد که یکی از اصلی ترین ارکان این شرکت، رعایت حقوق مشتری و تعهد به انجام کار می باشد. و یکی دیگر از مهترین ویژگی های قالیشویی در شمال تهران قیمت مناسب و ارزان و قانونی مندرج در آیین نامه اتحادیه می باشد. ما در این مجموعه شعاری را همواره سرلوحه کار خود قرار داده ایم که هیچگاه کیفیت را فدای قیمت نکنیم. پس شما عزیزان با خیالی راحت می توانید با ما تماس بگیرید و خدمات مورد نظر خود را در این قالیشویی انتخاب کنید.

 

قالیشویی ارزان در شمال تهران

 

 

 

چرا قالیشویی قالیشویی و مبل شویی تهران ؟

تحویل به موقع

صرفه جویی در زمان

پرداخت بعد از تحویل

مقرون به صرفه

مراحل شستشوی قالی در قالیشویی شمال تهران

پس از تماس شما عزیزان با مجموعه قالیشویی تهران، همکاران ما برای آوردن فرش های شما به محل مورد نظر آمده و فرش ها را به نزدیکترین شعبه قالیشویی در شمال تهران حمل میکنند. بلافاصله پس از رسیدن فرش ها همکاران ما به ترتیب اولویت شروع به انجام کار کرده و در ابتدا فرش های شما را با جارو برقی های مخصوص تمیز کرده و و به دقت بررسی میکنند و نوع شستشو را مطابق با فرش های شما عزیزان انتخاب میکنند. سپس فرش ها وارد چرخه شستشو شده و با بهترین مواد و متریال موجود روز دنیا شسته می شوند و سپس در مکان های مورد نظر خشک می شوند. حساسیت گروه شستشو بر روی فرش های شما عزیزان از لحظه ورود به قالیشویی تا خروج و تحویل به شما جزو مهمترین مراحل می باشد. شستشوی هر نوع فرش، از ماشینی و دستباف و انواع قالیچه های تمام ابریشم جزو تخصص ما در این مجموعه می باشد. پس با خیال راحت فرش های خود را به ما بسپارید.

مراحل شستشوی قالی در قالیشویی شمال تهران

سوالات متداول در ارتباط با قالیشویی در شمال تهران

پس از اینکه شما دوستان عزیز با شماره تماس های موجود بر روی سایت با ما ارتباط برقرار کردید، بسته به آدرس و ترافیک محلی ما در کوتاهترین زمان ممکن خودمان را به آدرس شما میرسانیم. معمولا بین 2 تا 5 ساعت.

ما در این مجموعه بر اساس متراژ فرش های شما قیمت گذاری را انجام میدهیم و هر تعداد فرش و قالیچه داشته باشید به صورت متر مربع محاسبه خواهد شد.

این مورد نیز بستگی به تعداد فرش های شما عزیزان دارد و معمولا برای یک جفت قالی 12 متری از زمان جمع آوری تا شستشو و تحویل به شما تقریبا 2 الی 4 روز کاری زمان نیاز دارد.

پاسخ ما به این سوال یک بله بسیار قاطع می باشد. یکی از مهمترین خدمات ما همین شستشوی مبلمان در منزل می باشد که توسط یک تیم حرفه ای و کاملا متخصص و صبور، انجام می شود. شما دوستان عزیز میتوانید با ما تماس بگیرید و ما هر تعداد مبل را که در منزل خود دارید را در کوتاهترین زمان ممکن برای شما عزیزان تمیز خواهیم کرد.

اگر سفارش خود را به صورت آنلاین از روی وب سایت انجام دهید، حمل فرشهای شما به قالیشویی رایگان می باشد.

سوالات متداول قالیشویی تهران
تماس با قالیشویی شرق تهران